Всього два дні залишилося до Нового 2018 року! І саме час підвести підсумки результатів роботи. Для КП УЗН Солом’янського району 2017 був роком плідної праці, вадливих рішень та нових досягнень. Результат роботи року, що минає – проведення капітального ремонту та реконструкції 14 об’єктів, благоустрою і озеленення 12 об’єктів. Загалом протягом 2017 року в межах об’єктів благоустрою зеленого господарства Солом’янського району висаджено 2169 дерев, в тому числі 761 хвойних, 4760 декоративних кущів листяних та хвойних порід; влаштовано 3297 погонних метрів живої огорожі; висаджено 2424,21 тисяч одиниць квіткової розсади; влаштовано 23,3 гектари газону; встановлено 6 дитячих та 3 спортивні майданчики; встановлено 103 лави, 181 урну, 24 контейнери для сміття. Також проведено доглядні роботи за існуючими елементами благоустрою: санітарна, формувальна та омолоджувальна обрізка дерев в кількості 2276 од. та кущів – 1801 од.; очищення 1215 дерев від омели; видалення сухостійних, аварійних дерев – 997 од., кущів – 601 од.; проведено підживлення 7662 дерев та 6980 кущів; виконано ремонт лав в кількості 308 од., дитячих майданчиків – 21 од., спортивних майданчиків – 10 од. 
Працівники КП УЗН Солом’янського району протягом всього року без вихідних, з раннього ранку до пізнього вечора, незважаючи на погодні умови трудились на території парків, скверів, інших зелених зон для забезпечення чистоти, створення комфортних умов відпочинку та життєдіяльності. 
Дякуємо всім і кожному, хто підтримує діяльність КП УЗН Солом’янського району, цінує нашу роботу та береже природу міста. 
На 2018 рік плануємо примножувати здобутки, прикладати ще більше зусиль для покращення зелених зон району, створенням максимально комфортних умов для мешканців та гостей міста, згідно сучасних тенденції, стандартів та рекомендацій європейського паркобудування.
КиєвуЗеленимБути! КиєвуОшатнимБути! КиєвуНайкращимБути!


Парк на вулиці Вінницькій став ще зеленішим і гарнішим. Адже цими днями працівниками КП УЗН Солом’янського району висаджено 128 саджанців сосни звичайної, ялини блакитної та акації кулястої форми


За замовленням КО «Київзеленбуд» проведено роботи по об’єкту «Капітальний ремонт скверу на вул. Суздальській в Солом’янському районі м. Києва».

В ході капітального ремонту скверу було проведено наступні роботи:

– влаштування пішохідних доріжок з ФЕМ – 1238 м2;

– встановлення лав – 23 од.;

– встановлення урн для сміття – 23 од.;

– встановлення контейнерів для сміття – 2 од.;

– влаштування дитячого майданчика площею 199 м2;

– висадження дерев та кущів хвойних і листяних порід – 53 од. та 40 од. відповідно (клен Фрімана, ялина колюча ф. голуба, сосна гірська Pumilio, сосна звичайна, ялівець горизонтальний, в’яз плакучий, гортензія метельчата);

– влаштування живої огорожі з грабу – 368 м.п. (1840 од. кущів)

– влаштування газону – 14700 м2;

– створення квітників – 138 м2, висаджено багаторічні квіткові культури – 200 од. (хоста, лілейник).

Також силами КП УЗН Солом’янського району відповідно до побажань мешканців влаштовано пішохідну стежину з екологічних матеріалів – дерев’яних спилів.

 

Оновлено сквер на бульварі Вацлава Гавела, 1-3 та закладено алею закоханих молодят💙💛 
Відтепер можна не тільки відпочити, прогулятись чи сфотографуватись в озелененому куточку міста, а й з’явилась можливість проводити весільні церемонії та увіковічити дату створення нової сім’ї пам’ятною плиткою на алеї закоханих 💕
Загалом зусиллями КО «Київзеленбуд» впродовж півтора місяця виконано капітальний ремонт скверу,під час якого було облаштовано 717,75 кв.м пішохідних доріжок з ФЕМ; встановлено 10 лав та 10 урн, 2 контейнери для сміття,влаштовано дві ковані декоративні лави та арку у вигляді серця, висаджено дерев та кущів хвойних і листяних порід – 25 од. та 55 відповідно, живу огорожу з бірючини – 185м.п. (925 од. кущів),влаштування газону – 2100 кв.м.; створення квітників – 100 кв.м, висаджено багаторічні квіткові культури – 200 од. (хоста).

Спільними зусиллями робимо Київ кращим, зеленішим, комфотнішим

 


Наближається до фінішної прямої виконання робіт з капітального ремонту скверу на вулиці Суздальській, розпочатих  у вересні поточного року Київським комунальним об’єднанням зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста КО “Київзеленбуд” . Щоденно за будь-яких погодних умов здійснюється ряд заходів з благоустрою скверу: влаштування пішохідних доріжок з ФЕМ, санітарна обрізка дерев, створення газону, висадження декоративних дерев і чагарників. Також проектом капітального ремонту передбачено встановлення лав і урн та влаштування дитячого майданчика.

Незабаром мешканці Солом’янського району матимуть змогу відпочивати в оновленому і комфортному сквері на вулиці Суздальській!

 


Проведено роботи з висадження  тополь по бульвару Вацлава Гавела. Це один з об’єктів, озеленення якого було виконано за кошти Київського міського фонду охорони навколишнього природного середовища. У минулому році вздовж бульвару В. Гавела було проведено знесення аварійних, сухостійних і перестійних тополь, які досягли своєї вікової межі, а також здійснено обрізку дерев, які знаходилися в задовільному стані та висаджено 400 тополь.

Задля продовження  оновлення бульвару в цьому році було висаджено 450 тополь чорної Італіки, які є найкращим очисником повітря, інтенсивно поглинають вуглекислий газ, виділяють кисень. Крім того, дані тополі є безпечними для людей, які страждають на алергію, так як не створюють пуху.


Завершено роботи з озеленення проспекту Перемоги – одного з одинадцяти об‘єктів, які фінансуються у 2017 році за рахунок коштів Київського міського фонду охорони навколишнього природного середовища через Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА. 120 дерев сосни та акації, 692 кущів ялівцю, кизильника, дерену, сосни гірської, 14,5 тисяч багаторічних квіткових культур висаджено вздовж проспекту та облаштовано 5500 кв.м. газону


На бульварі Вацлава Гавела, 85 створено комфортний сквер, який  стане окрасою та ще одним комфортним місцем відпочинку для різних вікових груп.

В ході капітального ремонту влаштовано пішохідні доріжки з ФЕМ, встановлено лави, урни та контейнери, влаштовано металеве огородження та висаджено живу огорожу з грабу, облаштовано сучасні дитячий та спортивний майданчики, висаджено дерева та кущі хвойних і листяних порід, влаштовано газонне покриття, створено квітники.

Все це – для забезпечення комфортних умов для відпочинку і життєдіяльності мешканців столиці

 

 


На Співочому полі відкрився фестиваль хризантем «Фантастична історія», на якому працівники КП УЗН Солом‘янського району створили композицію «В пошуках квітки бажань». 

Квітка папороті… О, скільки поколінь вірили у неї, шукали її, та все не могли віднайти цей магічний цвіт… Коли знайти цю квітку папороті у купальську ніч і тримати при собі, то все що задумаєш – збудеться.  Хто зірве її з добрими намірами — дізнається про своє Божественне призначення – минуле, теперішнє і майбутнє, зрозуміє мову рослин, тварин та птахів, стане посвяченим творцем – ясновидцем. Квітка ця відмикає усі двері! 

Тож запрошуємо поринути у феєрію фантастики і містичності! 

І не забудьте проголосувати. Умови такі: потрібно перейти за посиланням https://www.facebook.com/zelenbud/posts/1585762731494323 і лайкнути ту композицію, яка вам сподобалася

Підтримайте фантастичну історію КП УЗН Солом’янського району

 

 


Продовжуємо оновлювати та озеленювати балансові території. Липа європейська, спірея Ван-Гутта, кизильник блискучий, сосна звичайна, ялівець козацький, клен Фрімана, жива огорожа з грабу – все це висаджено цієї осені на Повітрофлотському проспекті. Понад 2 тисячі саджанців дерев та кущів посадили працівники КП УЗН Солом’янського району для забезпечення зеленішого та привабливого вигляду нашому місту

1 2 3