Парк «Юність»

Площа – 3,88 га
Адреса – між вулицями Уманською, Курською, Єреванською та Пилипа Козицького
Відкритий – 1960-ті роки

Історія – Парк виник у 1960-х роках при забудові Першотравневого масиву. Парк є частиною Кадетського Гаю — історична місцевість, через яку протікає струмок з такою ж назвою (права притока Либеді, нині у колекторі). Простягався між Шулявкою, Солом’янкою і Чоколівкою, захоплюючи частину сучасного Повітрофлотського проспекту і Першотравневого житлового масиву.

Відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 22.05.2008 № 720 «Про реконструкцію та благоустрій парку «Юність» на розі вулиць Пилипа Козицького та Уманської у Солом’янському районі» прийнято рішення щодо проведення робіт з реконструкції та благоустрою парку «Юність» на розі вулиць Пилипа Козицького та Уманської у Солом’янському районі» прийнято рішення щодо проведення робіт з реконструкції та благоустрою парку «Юність».

Наразі продовжуються роботи з реконструкції парку: оновлюються пішохідні доріжки, сходи, озеленювальні роботи, влаштування освітлення тощо.

Інфраструктура – один з найбільших в Києві дитячий майданчик, на території парку розташований басейн,  реконструкція якого проводиться на даний час